Czy warto mieć skórzaną tapicerkę w samochodzie?

Nie tak dawno temu skórzana tapicerka była luksusem, na który niewielu mogło sobie pozwolić. Jednak w dzisiejszych czasach fotele skórzane są dostępne nawet dla zwykłych samochodów. Czy warto zainteresować się skórzanymi fotelami w naszych samochodach?

Diler a warsztat

Choć koszt foteli skórzanych jest teraz znacznie przystępniejszy to i tak jest to dość poważny zakup. W autoryzowanych serwisach koszt skórzanej tapicerki może wynieść znacznie więcej niż w prywatnym warsztacie, jednak musimy pamiętać, że w autoryzowanym serwisie skóra będzie najwyższej jakości a w warsztatach bywa różnie. Niezależnie od tego czy nasza tapicerka została zakupiona w warsztacie czy u autoryzowanego dilera to funkcjonalność takiej tapicerki będzie podobna.

Funkcjonalności

Jedną z najważniejszych kwestii dotyczących komfortu jest podgrzewanie i klimatyzacja foteli. Bez niej w dniach bardzo gorących lub zimnych używanie foteli będzie bardzo uciążliwe. Kolejną kwestią jest czyszczenie tapicerki, która w przypadku tapicerki skórzanej jest znacznie uproszczona. W przypadku bardziej uporczywych plam warto rozważyć skorzystanie z usług firmy sprzątającej, szczególnie w pobliżu większych miast takich jak Wrocław.

Podsumowując

Skórzane fotele są bardzo komfortowe jeśli posiadają podgrzewanie i klimatyzację. Łatwość ich czyszczenia i coraz niższa cena sprawia, że coraz więcej osób posiada ją w swoich samochodach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *