Czystość w samochodzie

Czysta tapicerka i wnętrze samochodu będzie o nas bardzo dobrze świadczyć i my sami poczujemy się dużo lepiej w czystym samochodzie. W jaki sposób przeprowadzić czyszczenie tapicerki?

Rodzaje tapicerek i ich oczyszczanie

Nawet najbardziej zadbana tapicerka samochodowa może się zabrudzić bardzo szybko bo kurz szybko przenika do foteli i kokpitu. Jeśli zanieczyszczenia tapicerki mogą być oczyszczone samodzielnie, bacznie zwracając uwagę na to jakie fotele mamy w naszym samochodzie. Dla tapicerki welurowej lub klasycznej należy użyć specjalnej pianki a następnie odkurzyć zabrudzone miejsce. Dla tapicerki skórzanej należy użyć specjalnych kremów lub mleczka.

Profesjonalne podejście

Pranie tapicerki samodzielnie wyniesie nas około 100 złotych, z kolei profesjonalne czyszczenie tapicerki wyniesie nas od 200 do 300 złotych. Jednak na takich sprawach nie warto oszczędzać, gdyż samemu możemy nawet zniszczyć tapicerkę! W wielu miastach, takich jak na przykład Wrocław, możemy znaleźć dużo firm zajmujących się czyszczeniem tapicerki. Profesjonaliści dokładnie oczyszczą wnętrze naszego samochodu.

Podsumowując

Czyszczenie tapicerki nie jest prostym zadaniem, gdyż różne typy tapicerek i środków do ich czyszczenia może wprowadzić nas w błąd. Najlepiej udać się do firmy zajmującej się oczyszczaniem tapicerek, co da nam pewność profesjonalnie wykonanej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *